Exclusive

Ta oferta przeznaczona jest dla osób szczególnie wymagających – doceniając Państwa prestiżowy zawód – kierujemy do Państwa wyjątkową ofertę autorskich szkoleń.

Z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenie w kompleksowej organizacji sesji zdjęciowych reklamujących Państwa firmę – mogą to być sesje typowo biznesowe, sesje stylizowane, czy sesje personelu firmy.

Wspólna sesja fotograficzna z pracownikami najlepiej ukaże otwartą i przyjazną stronę Państwa firmy. Dzięki galerii pracowniczej umieszczonej na Państwa firmowej stronie internetowej potencjalny klient będzie miał okazję poznać Waszą firmę "od środka" i przekonać się o Waszym profesjonalizmie. Z kolei udział pracowników w biznesowej sesji zdjęciowej sprawi, że poczują się oni docenieni i ważni dla firmy.

Proponujemy również kalendarze firmowe bazujące na zdjęciach z sesji wykonanych specjalnie dla Państwa firmy.

Jesteśmy organizatorem szkoleń i kursów makijażu biznesowego dla farmaceutek, lekarek, dentystek. Dostosowując się do Państwa oczekiwań – prowadzimy również warsztaty wizażu i warsztaty kosmetyczne przygotowane na specjalne życzenie klienta.

facebook beauty events over
facebook beauty events out
ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK
BeautyEvents (c) 2014 / Projekt : Grand Software