Sesje zdjęciowe

sesje zdjęciowe i ślubneZajmujemy się kompleksową organizacją sesji zdjęciowych ślubnych i narzeczeńskich. Przygotowujemy profesjonalne sesje fotograficzne z wizażem, fryzurą i odpowiednio dobraną stylizacją w studio, plenerze lub wybranych wnętrzach.

Współpracujemy z wybraną grupą doświadczonych fotografów ślubnych, zdolnymi i sprawdzonymi wizażystkami, stylistkami, stylistkami fryzur oraz dekoratorkami. Wszystkie te osoby zafascynowane tworzeniem piękną i fotografią sprawią, że Państwa sesja będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Profesjonalny fotograf posługując się odpowiednim oświetleniem i reżyserując przebieg sesji wydobędzie z Was maksymalne piękno i emocje. Osobom bez doświadczenia przed obiektywem - pomoże w pozowaniu i popracuje z mimiką twarzy tak, by ukazać Wasze najkorzystniejsze cechy.

Wizażystka za pomocą makijażu i odpowiednio dobranej fryzury podkreśli Wasz wizerunek tak, aby perfekcyjnie współgrał z typem urody, osobowością i atmosferą sesji.

Stylistka pomoże w wyborze odpowiedniego stroju idealnie dopasowanego do typu Waszych sylwetek i niepowtarzalnego klimatu sesji.

facebook beauty events over
facebook beauty events out
ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK
BeautyEvents (c) 2014 / Projekt : Grand Software